top of page

FILMY REKLAMOWE

Odpowiednie zaprezentowanie towaru lub usługi to połowa sukcesu. Jednak, nie zawsze marketing jest tak łatwy, jak się wydaje. Obecnie odbiorcy są przyzwyczajeni do sloganów i plakatów więc nie zwracają na nie szczególnej uwagi. Aby zbudować pozycję w branży i stabilne grono klientów, trzeba sięgnąć po inne metody. 

Film promocyjny stał się nowoczesnym narzędziem marketingowym. Ma on na celu zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy, jej produktów lub świadczonych usług. Pozwala w ciekawy i oryginalny sposób przekazać informacje o prowadzonym przez nas biznesie, zaletach współpracy, itd. Ten rodzaj reklamy ułatwia zdobycie nowych klientów, partnerów biznesowych lub inwestorów - pełni funkcję nowoczesnej video wizytówki.

Najlepszym sposobem na pokazanie rozległości prowadzonych inwestycji, wielkości imprez lub innych wydarzeń plenerowych - jest wykorzystanie ujęć zrobionych przy pomocy dronów. 

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. 

Dzięki współpracy ze środowiskiem muzycznym, na specjalne życzenie klienta, oferujemy również możliwość skomponowania oryginalnego podkładu muzycznego  na potrzebę konkretnego filmu.

 

W zakresie naszych usług znajdują się realizacje:

  • spotów reklamowych,

  • reelsów oraz innych treści na media społecznościowe

  • zdjęć oraz filmów obiektów powierzchniowych i przemysłowych ze szczególnym uwzględnieniem trudno dostępnych konstrukcji (np. kominów i budynków wysokościowych),

  • teledysków (wraz z tworzeniem scenariusza pod utwór muzyczny),

  • reportaży.

Zakres naszych działań ograniczony jest wyłącznie Twoją wyobraźnią.

bottom of page