top of page

FILMY

Relacje z wydarzeń

Imprezy branżowe, wszelkie jubileusze, konferencje i eventy firmowe oraz prywatne, zasługują na odpowiednie uwiecznienie. Interesuje Cię taka forma pamiątki,
a jednocześnie marketingu? Możemy wykonać dla Ciebie filmy z wybranego eventu. Powiedz nam, co jest dla Ciebie ważne, opowiedz o firmie, a my zajmiemy się resztą. Zarejestrujemy wyjątkowe momenty, zaproszonych gości oraz współpracowników,
a także piękne miejsca lub nowe, oryginalne produkty, które prezentujesz.

W naszym obiektywie Twoja impreza firmowa zostanie uwieczniona na zawsze, i to
w najlepszy możliwy sposób. Zadbamy nie tylko o odpowiednie ujęcia czy montaż. Obrazem i postprodukcją pokażemy to, co charakterystyczne dla danego wydarzenia oraz Twojej firmy.

Inwestycje budowlane

Idealna forma udokumentowania przebiegu realizacji prac budowlanych. Kluczem do najlepszej prezentacji inwestycji jest skrupulatne i cykliczne wykonywanie nagrań. Dlatego podczas każdej realizacji, przez cały okres jej trwania, mamy zamontowane kamery poklatkowe, które nieprzerwanie, dzień po dniu rejestrują postęp budowy. Dodatkowo w celu pokazania kluczowych prac, bardziej skomplikowanych elementów lub spektakularnych procesów realizacji wykonujemy nagrania przy użyciu dronów oraz kamer naziemnych. Przez lata wypracowany przez nas model pracy na różnych budowach pozwala nam z sukcesem tworzyć filmowe dokumenty, które posłużyły m.in. do pozyskania środków z Europejskiego Banku Inwestycyjnego.

Filmy reklamowe i reelsy

Odpowiednie zaprezentowanie towaru lub usługi to połowa sukcesu. Jednak, nie zawsze marketing jest tak łatwy, jak się wydaje. Obecnie odbiorcy są przyzwyczajeni do sloganów i plakatów więc nie zwracają na nie szczególnej uwagi. Aby zbudować pozycję w branży i stabilne grono klientów, trzeba sięgać po inne metody. Proponujemy Ci filmy reklamowe oraz reelsy na social media!

Skontaktuj się z nami i powiedz, czego oczekujesz. Czy chcesz pokazać na swojej stronie internetowej nową kolekcję produktów? A może zależy ci na zaprezentowaniu zespołu pracowników? Zaufaj nam w kwestii wizualnej, powiedz, co charakteryzuje Twoją markę, a razem stworzymy niezapomniany klip!

Videocasty i Podcasty

Transmisje Live i podcasty to nasza najnowsza usługa, która jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne realizacje multimedialne. Jeśli jesteś osobą z głową pełną pomysłów, która myśli o tworzeniu własnego podcastu, to jesteśmy, aby Ci pomóc. Przez lata zbieraliśmy niezbędną wiedzę i doświadczenie, która pomoże przekształcić twoje pomysły w profesjonalnie wyprodukowany materiał.

Teledyski

Szykujesz projekt, który otworzy Ci drzwi do kariery muzycznej? Masz gotową piosenkę i pomysł na klip, ale nie znasz się na realizacji? Nie musisz się niczym martwić! Nagrywanie to nasza specjalność, lubimy kontakt z ludźmi, a przede wszystkim dysponujemy nowoczesnymi kamerami, statywami, lampami oraz dodatkowym, profesjonalnym osprzętem. Razem możemy stworzyć oryginalne teledyski, które na długo pozostaną w pamięci Twoich fanów.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, sugestie oraz wymagania. Lubimy wyzwania i nowe sposoby ekspresji, dlatego chętnie podejmiemy się zleceń na klipy do piosenek popowych, rockowych, reggae, elektronicznych, a także do innych gatunków muzycznych, np. poezji śpiewanej, jazzu lub rapu!

bottom of page