top of page

STUDIO PODCASTOWE
TRANSMISJE
LIVE

Studio Podcastów i Transmisje Live to nasza najnowsza usługa, która jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne realizacje multimedialne. Jeśli jesteś osobą z głową pełną pomysłów, która myśli o tworzeniu własnego podcastu, to jesteśmy, aby Ci pomóc. Przez lata zbieraliśmy niezbędną wiedzę
i doświadczenie, która pomoże przekształcić twoje pomysły w profesjonalnie wyprodukowany materiał.

 

Nasza oferta nie kończy się jednak na podcastach. Jesteśmy w stanie transmitować na żywo różnego rodzaju wydarzenia, takie jak webinary, szkolenia, eventy, konferencje i wiele innych. To, co nas wyróżnia, to fakt, że jesteśmy mobilni – możemy przyjechać do Ciebie z potrzebnym sprzętem, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Działamy na terenie całej Polski.

 

Jednym z naszych największych atutów jest nasze w pełni konfigurowalne studio. Możemy dostosować jego wygląd i funkcje do każdego pomysłu, niezależnie od tego, jak jest unikalny czy wymagający. W naszym studiu możesz nagrać nie tylko podcast, ale również vloga, krótkie wystąpienia, a nawet materiały telewizyjne i wywiady.

 

Posiadamy greenscreen, dający możliwość wyświetlenia dowolnego tła lub efektu. Czy to będzie prognoza pogody, czy fantastyczny krajobraz, czy studio telewizyjne - możemy to zrealizować. 

 

Nasza misja to umożliwienie Ci realizowania pomysłów bez obaw o techniczne aspekty produkcji. 

Z nami, Twoją jedyną troską jest tworzenie treści, które zainspirują, poinformują i zainteresują twoich odbiorców. Pozwól nam zająć się resztą.

PRZYKŁADOWE KONFIGURACJE STUDIA NAGRANIOWEGO

PRZYKŁADOWY PODCAST

CENNIK

Nagranie podcastu audio.jpg

120 zł

Nagranie podcastu audio - 1h

Nagranie surowego materiału audio, obsługa realizatora, wynajem studia na 1 godzinę

SDS04202 i montaz.jpg

200 zł

Nagranie i montaż podcastu audio - 1h

Nagranie podcastu audio, obsługa realizatora, postprodukcja ścieżki audio, wynajem studia na 1 godzinę

SDS04191.jpg

250 zł

Nagranie videocastu - 1h

Nagranie surowego materiału audio/video, obsługa realizatora, wynajem studia na 1 godzinę 

SDS04191 montaż.jpg

350 zł

Nagranie i montaż videocastu - 1 h

Nagranie i montaż gotowego odcinka videocastu, obsługa realizatora, postprodukcja audio, postprodukcja i montaż video, wynajem studia na 1 godzinę

Powyższe ceny są cenami netto

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Dziękujemy za przesłanie!

wycena
cena
bottom of page